Dzisiejszy świat jest miejscem, w którym różnego rodzaju filmy stają się coraz ważniejszym elementem życia w społeczeństwie. Dotyczy to zarówno kwestii zawodowych, jak i życia codziennego. Wszystko za sprawą nowych technologii, które w ostatnich latach zrewolucjonizowały naszego postrzeganie rzeczywistości. Mowa tutaj o największych serwisach z filmami, wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych, streamach czy platformach VOD. W dzisiejszych czasach ludzkość produkuje najwięcej filmów w historii. Sami zresztą wielokrotnie możemy przekonać się o powszechności tego zjawiska. Sprawia to także, że coraz częściej potrzebujemy odpowiednich narzędzi, które będę w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z obróbką, wstawianiem efektów czy konwersją filmów video. Doskonałym programem, który z pewnością poradzi sobie ze wszystkimi powierzonymi zadaniami jest AVS video editor.

Do domu czy do firmy?

AVS Video Editor sprawdza się doskonale zarówno w warunkach domowych, jak i w otoczeniu biznesowym.

Jeśli chodzi o ten pierwszy przypadek, to należy nadmienić, że większą dostępność sprzętu video sprawia, że kręcimy coraz więcej filmów. Dokumentujących nasze życie codzienne, wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne i okolicznościowe, a także ważne dla nas momenty. Coraz częściej także potrzebujemy fachowych narzędzi w kwestiach obróbki filmów czy też dodania odpowiednich efektów. Podstawowe programy, dostępne w internecie na zasadach wolnej licencji mają bardzo ubogi zakres działania, bardzo często nie jesteśmy w stanie za ich pomocą dokonać modyfikacji na których nam zależy

Z drugiej strony nie każdy film jest dla nas na tyle ważny, żeby jego montaż zlecać profesjonalnej firmie filmującej. W takim wypadku AVS Video Editor jest najlepszym rozwiązaniem godzącym wszelkie potrzeby z realnymi możliwościami.

Również firmy w coraz większym zakresie reklamują się za pomocą filmów. Wymaga to specyfika rynku kreowana przez nowe media. Nie każdy przedsiębiorca posiada w budżecie odpowiednie środki, które pozwolą zatrudnić zawodowego montażystę i studio filmowe. Również w tym wypadku program AVS jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

Kilka słów o samym programie

Jest to pakiet pięciu aplikacji po zakupie których otrzymamy stosowny link do pobrania na wskazanego wcześniej maila. W skład pakietu wchodzi szereg narzędzi, które umożliwią nam wysokiej klasy obróbkę obrazu i dźwięku. Dzięki temu będziemy mogli dowolnie : łączyć, dzielić, skracać, miksować wybrane przez nas filmy. Ponadto konwerterować je do potrzebnych nam formatów. Dzięki rozwiązaniom zawartym w pakiecie będziemy mogli także dzielić się wynikami naszej pracy na wszystkich, najpopularniejszych mediach społecznościowych. Jest to szczególnie ważne w kontekście tego, że większość produkcji video jest prezentowana i oglądana za ich pośrednictwem.

AVS Video Editor to pakiet programów niezbędny wręcz dla każdego miłośnika tworzenia filmów. Daje bardzo szeroki wybór obróbki oraz przetwarzania obrazu i dźwięku.

A wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

https://www.vebo.pl/avs-video-editor

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here