Podstawową funkcją każdej elastycznej nakładki na obudowę smartfona jest ochrona urządzenia przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, przede wszystkim przed drobnymi rysami. Niektóre kejsy na telefon pozwalają również zmodyfikować wygląd urządzenia, maskując oryginalny kolor obudowy i nadając mu bardziej osobisty charakter. Taką funkcję realizują przede wszystkim kolorowe etui wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego oraz pokrowce z nadrukiem. Kiedy warto po nie sięgać?

Maskowanie wyglądu urządzenia

Kolorowy case do telefonu to doskonały sposób na modyfikację oryginalnego wyglądu urządzenia poprzez zupełne przesłonięcie jego obudowy. Przylegające do powierzchni telefonu etui zasłania cały jego tył i boczne krawędzie, pozostawiając odsłoniętym jedynie ekran, obiektywy i wyjścia techniczne. Kolorowa nakładka będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zamaskować model i markę telefonu, a także dla tych osób, które używają telefonów z już nieco podniszczoną obudową. Jednokolorowe lub pokryte niezwykle barwnymi nadrukami, elastyczne kejsy na telefon sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie można rozpoznać, czy korzystamy z urządzenia taniego, czy drogiego. Takie etui będzie zatem dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które korzystają z tańszych modeli smartfonów, jak i dla tych, którzy używają drogiego sprzętu i boją się, że ktoś będzie chciał go ukraść.

Personalizacja telefonu

Ozdobiony unikalnym nadrukiem, ewentualnie uzupełniony samodzielnie przygotowanym napisem, niezwykle kolorowy kejs na telefon, prócz funkcji maskującej, pozwoli również nadać urządzeniu bardziej spersonalizowany charakter. Do zdobienia etui można wykorzystać gotowe grafiki lub samodzielnie wykonane fotografie. Stworzenie indywidualnego etui do telefonu ze zdjęcia, dzięki nowoczesnym technikom poligraficznym jest wyjątkowo proste i tanie, a przy tym zajmuje niewiele czasu. Wystarczy skorzystać z usług firmy sprzedającej pokrowce z nadrukiem, z opcją ich samodzielnego projektowania i przy pomocy intuicyjnego narzędzia internetowego przygotować własne etui. Po zaakceptowaniu projektu firma wykona nadruk na wskazanym modelu pokrowca i prześle go na podany przez zamawiającego adres.

Elastyczne pokrowce wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych o właściwościach amortyzujących są tanie, co zachęca do częstej zmiany stylizacji swojego telefonu. Jeśli zatem lubisz zmiany lub po prostu nie chcesz chwalić się marką używanego przez siebie smartfona, zakup kolorowego kejsa na telefon będzie strzałem w dziesiątkę. Taka dodatkowa obudowa nie tylko zmodyfikuje wygląd urządzenia, ale i zabezpieczy je przed szeregiem zagrożeń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here