Place zabaw to miejsca bardzo istotne i ważne w infrastrukturze miast oraz wsi. Skupiają rzesze dzieci oraz nastolatków, wraz z opiekunami, by wspólnie się bawić i spędzać czas. To przestrzeń, gdzie dzieci mogą ćwiczyć koordynację ruchową, korzystają z ruchu na świeżym powietrzu, uprawiają sport i nawiązują znajomości. Dlatego tak bardzo cieszy widok coraz większej ilości placów zabaw, powstających jak grzyby po deszczu nawet w małych wsiach, czy dzielnicach miast.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jeśli planujesz zlecenie budowy placu zabaw, należy zapoznać się z obowiązującymi normami i zasadami bezpieczeństwa. Warto w tym celu zlecić pracę profesjonalistom, dla których spełnianie norm bezpieczeństwa i dbałość o każdy szczegół projektu jest na pierwszym miejscu. Kolejną ważną kwestią jest duży wybór atrakcji, gdyż plac zabaw to miejsce, które powinno rozwijać i zachęcać najmłodszych do zabawy i ruchu na świeżym powietrzu. Dlatego tak istotna jest ciekawa stylistyka, atrakcje inne niż wszystkie oraz najwyższa jakość wykonania.

Avis Place zabaw

Avis Ekologiczne Place Zabaw to doświadczony i polecany producent placów zabaw. Wciąż wprowadza nowości i innowacje, by zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców i być zawsze o krok przed konkurencją. Oferuje szeroki wybór w zakresie drewnianych i metalowych placów zabaw, zestawów specjalnych, siłowni zewnętrznych, ścieżek i zdrowia, małej architektury i wielu innych. Dodatkowym atutem firmy Avis jest transport i montaż na terenie całej Polski gratis.

Producent placów zabaw http://www.avisplacezabaw.pl/ to:

  • niezawodna jakość oraz duży nacisk na bezpieczeństwo,
  • ponad dziesięć tysięcy realizacji na terenie całego kraju, jak i Europy,
  • ugruntowana, stabilna pozycja na rynku
  • najnowsze technologie i wykwalifikowana kadra produkcyjna,
  • wszystkie wykorzystywane materiały i       urządzenia posiadają atesty, certyfikaty oraz deklaracje zgodności,
  • 36-miesięczna gwarancja na oferowane urządzenia oraz zasięg serwisu gwarancyjnego obejmujący całą Polskę.

Niech nowoczesne, kolorowe i atrakcyjne place zabaw zdobią jak największą ilość miejsc w naszym kraju, ku uciesze wszystkich dzieci, jak i ich rodziców.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here