Tania domena

0
1232

Jeśli na poważnie myślimy o tym, aby założyć swoją własną stronę internetową, na pewno wiemy czym jest domena. Bez posiadania domeny, nie ma fizycznej możliwości, aby strona internetowa powstała. Domena to nic innego jak nazwa strony internetowej, którą należy wpisać w przeglądarkę, po to, by się na nią przenieść.

Domeny internetowe

W Polsce najpopularniejsze są domeny z rozszerzeniem .pl. Można je nabyć w stosunkowo niewielkich cenach. Aktualnie na rynku istnieje mnóstwo firm, które oferują usługi z zakresu rejestracji domen internetowych. Warto odpowiednio przeanalizować rynek pod kątem ceny i jakości domen, po to, by wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla naszej strony internetowej.

Bardzo dużo osób, które zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem strony internetowej zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Jedną z najciekawszych opcji są tanie domeny na kru.pl. Serwis kru.pl oferuje domeny w niesamowicie korzystnych cenach, bowiem domeny z najpopularniejszym rozszerzeniem .pl zaczynają się od 9.89 zł. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy tylko zakupić domenę i podpiąć ją pod hosting. Jeżeli nie posiadamy hostingu, powinniśmy go niezwłocznie zakupić.

Serwis kru.pl oprócz rejestracji domen oferuje również bogatą ofertę serwerów hostingowych, w bardzo korzystnych cenach. Najprostszy serwer WordPress to koszt 9.90 zł za cały rok użytkowania, co moim zdaniem jest ceną niesamowicie przystępną. Hosting ten ma pojemność 25 GB oraz oferuje darmowy certyfikat bezpieczeństwa Let’s Encrypt, co korzystnie wpłynie na postrzeganie naszej strony internetowej. Firm, które oferują domeny oraz hostingi istnieje całe mnóstwo, jednak po dogłębnej analizie, jedną z najciekawszych ofert w tym zakresie posiada serwis kru.pl i to właśnie tam warto zajrzeć, jeśli myślimy o rozpoczęciu swojej przygody z tworzeniem własnej strony internetowej. Warto dodać, iż ceny podane na stronie kru.pl są cenami netto, w związku z tym należy doliczyć do nich podatek VAT.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here