Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Drukarnia dla firm enveloper.pl, z myślą o nadchodzących Świętach oraz Nowym Roku, oferuje druk kartek świątecznych oraz kalendarzy. Daj się poznać swoim klientom jako firma, która dba o wspólne relacje i pamięta o miłych gestach.

Każda ceniąca się firma w okresie przedświątecznym szuka miejsca, w którym będzie mogła zrealizować zamówienie na kartki świąteczne i kalendarze. Te wydawałoby się proste produkty z logo firmy są bardzo miłym upominkiem dla klientów firmy, oraz stanowią świetną reklamę.

Druk kalendarzy reklamowych

Kalendarze trójdzielne i jednodzielne są najczęściej wybieranymi kalendarzami do biur i przestrzeni biurowych. Są one bardzo przejrzyste w formie, jednocześnie estetyczne i praktyczne. Duże cyfry, oznaczone dni wolne od pracy i wyraźny druk zapewniają wysoką funkcjonalność produktu.

Kalendarz trójdzielny daje możliwość spojrzenia na 3 miesiące na raz, przeszły, aktualny i przyszły. Taka konstrukcja wyjątkowo ułatwia planowanie nadchodzących wydarzeń. Jednocześnie prosta forma i stonowana kolorystyka gwarantują, że kalendarz taki nie zakłóci przestrzeni biurowej.

Dla osób lubiących estetyczny minimalizm idealnym rozwiązaniem zdają się kalendarze jednodzielne. Oba rodzaje kalendarzy, opatrzone logiem firmy są miłym gadżetem reklamowym, który sprawi radość klientom.

Druk kartek świątecznych

Drukarnia oferuje również druk kartek świątecznych opatrzonych logiem firmy. Szeroki wybór wzorów, kolorów i różnorodność zdobień gwarantuje, że każda firma znajdzie dokładnie to czego szuka. Obdarowywanie kartkami świątecznymi to bardzo miła tradycja. Klient z pewnością poczuje się wyjątkowo, otrzymując piękną kartkę świąteczną. Dodatkowo do kartki, oferowane są koperty z nadrukiem lub bez.

Drukarnia dla firm enveloper.pl gwarantuje wysoką jakość wydruku i szeroką ofertę cenową, która spełni oczekiwania różnych klientów.

Dobrej jakości sprzęt poligraficzny pozwala na osiągnięcie wyjątkowo wysokiej jakości produktów. Do tej pory, z oferty drukarni skorzystało wiele dużych firm oraz klientów indywidualnych. Jest to najlepszy dowód na to, że oferowane przez enveloper.pl produkty, mają najlepszą jakość, po którą warto sięgnąć.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Nie warto zatem odkładać zamówienia na ostatnią chwilę. Zaufaj 15 latom doświadczenia i zamów wybrane kalendarze oraz kartki świąteczne już dziś. Drukarnia dla firm enveloper.pl z pewnością zrealizuje zamówienie w jak najkrótszym czasie. Klienci z pewnością zapamiętają Twoją firmę na dłużej, jeśli Ty nie zapomnisz o nich w tym świątecznym czasie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here