Choć dużo mówi się o odpowiednim zaplanowaniu czasu, który pomoże nam żyć bez pośpiechu, to jednak praktyce wcale nie jest to takie proste, jak w teorii. Gdy po pracy musimy zająć się domem, być może dziećmi i różnymi obowiązkami, na rzeczy takie jak zakupy brakuje nam już czasu i ochoty. Są jednak takie rzeczy, które kupić trzeba – chodzi oczywiście o niezbędne zakupy spożywcze. Można zrobić je łatwo, szybko i przyjemnie – w centrum handlowym. Gdynia posiada w swojej ofercie wiele galerii. Jedną z nich jest Klif, idealne miejsce na szybkie zakupy.

Galeria i jej szereg sklepów – czy szybkie zakupy są możliwe w takich warunkach?

Szybkie zakupy w galerii są możliwe, jeśli przyjeżdżamy do niej po konkretną rzecz i mamy w sobie wystarczająco dużo silnej woli, by nie ulegać magii wystaw. Jeśli zależy nam na czasie, warto wybrać się do mniejszego centrum handlowego, w którym ryzyko tłumów jest znacznie mniejsze, niż w dużych galeriach. Unikniemy tym samym nie tylko przepychania się w sklepowych alejkach, ale również kolejek przy kasach. Gdy jesteśmy zmęczeni, zazwyczaj nie myślimy o zakupach dla przyjemności, dlatego ryzyko skuszenia się na popularny shopping jest niewielkie.

W jakich godzinach robić zakupy, gdy zależy nam na czasie?

Jeśli chodzi o najlepszą porę, to istnieją pewne optymalne godziny na zakupy, bardzo zbliżone w każdym centrum handlowym. Gdynia nie odbiega pod tym względem od innych miast w Polsce. Otóż najlepszą porą na zakupy w tygodniu jest wieczór. To taki czas, niedługo przed zamknięciem galerii, kiedy wewnątrz już trochę się przerzedza. Duża część osób w takich godzinach robi zakupy raczej w osiedlowych sklepach lub wybiera się do galerii bezpośrednio po pracy lub szkole. Mając perspektywę porannej pobudki, chyba nikt nie chce spędzać czasu w wielkich galeriach.

Większość ludzi wybiera na zakupy weekendy. Wówczas spora grupa ma wolne od pracy i szkoły, dlatego może poświęcić wolny czas na zakupy i atrakcje w galerii. Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na snucie się między sklepowymi alejkami, to nie warto wybierać się do centrów handlowych w weekendy.

Centrum handlowe w Gdyni – które najlepsze na szybkie zakupy?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: najlepsza galeria na szybkie zakupy to mała galeria. Proces kupowania jest w niej po prostu płynniejszy i szybszy, dzięki brakowi kolejek oraz, co jasne, mniejszej powierzchni.

Każde miasto posiada w swojej ofercie mniejsze od innych centrum handlowe. Gdynia ma propozycję w postaci galerii Klif. Choć nie góruje ona w tabeli największych centrów handlowych na Pomorzu, to absolutnie nie odbiega ofertą od potężniejszych galerii. W Klifie można nie tylko zrobić różnego rodzaju zakupy, ale również iść do pralni, zjeść posiłek czy skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów z różnych dziedzin. To więcej niż tylko miejsce, w którym można iść na zakupy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here